Helix Jump – oddechovka, od které se jen tak neodtrhnete

Helix Jump – oddechovka, od které se jen tak neodtrhnete

Helix Jump je oddechovka zaměřená na pozornost a zručnost. Vaším úkolem je zajistit, aby se skákající míček dostal dolů z věže, což není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát! Musíte totiž najít tu správnou cestu a všimnout si včas nebezpečí, aby míček nespadl tam, kam nemá.

Pravidla nejsou nijak složitá. Po spuštění uvidíte míček a otočnou tyč s děravými plošinami. Vaším úkolem je dostat míček dolů právě zmíněnými dírami v plošinách tak, aby nedopadl na barevně odlišenou část plošiny. Jestliže se tak totiž stane, hra končí. Pokud chcete začít tam, kde jste naposledy udělali chybu, budete si muset přehrát reklamu nebo zaplatit za aplikaci bez reklam. Pokud ale chcete začít znovu, na nic se dívat nemusíte.

Ovládání tyče je intuitivní – pohybujete prstem po displeji buďto doprava nebo doleva podle toho, jakým směrem chcete otočit tyč a plošiny. Nejvýhodnější je, když se vám povede propadnout alespoň třemi dírami po sobě bez toho, abyste se zastavili na některé plošině. V takovém případě získáváte body navíc a aby těch výhod nebylo málo. Plošina, na kterou dopadnete, se rozbije. O to těžší to ale je, pokud je přímo pod vámi nastražený nežádoucí dílek plošiny. Není se ale čeho bát. Zvládne to každý a vy si to můžete rovnou vyzkoušet!

Stáhnout v App Store

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více