Gears POP! - strategická bojovka jak vyšitá

Gears POP! - strategická bojovka jak vyšitá

Gears POP! je strategická bojová hra, ve které se setkáte s kombinací populární série stříleček a vtipnými figurkami POP! značky Funko. Po spuštění hry uvidíte bojiště. Na každé straně jsou základny a věže. Úkolem hráče je porazit protivníka, zničit mu jeho budovy a zneškodnit jeho bojovníky. Při hře je dobré mít svou vlastní bojovou strategii, abyste do boje posílali správné bojovníky ve správnou chvíli. Vybírat můžete z různých bojovníku. Jsou zde například takoví, kteří se umí krýt a postupně zabírat bojiště.

Pro spoluhráče jsou pak velkým překvapením, ale stejně překvapeni můžete být i vy. Proto byste neměli přemýšlet jen nad útokem ale i obranou. Taktizovat můžete všelijak. Před bojem si vyberete vaši jednotku. Každý z bojovníků má jiné vlastnosti, které můžou být v boji užitečné a vy musíte složit takový tým, který se bude doplňovat.

Občas může být obtížné rozeznat protivníkovy jednotky, jelikož se liší jen helmou a není zcela jasné, co má který bojovník za vlastnost. Proto by měl být hráč pozorný.

Stáhnout v App Store

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více