GarageBand – promění váš telefon v multifunkční mixážní pult

GarageBand – promění váš telefon v multifunkční mixážní pult

Pokud chcete začít tvořit hudbu, ale nemáte dostatek financí na pořízení nástrojů a všeho potřebného, určitě vás zaujme aplikace GarageBand. Uvnitř aplikace se nachází desítky dotykových nástrojů, díky kterým můžete začít nahrávat vlastní hudbu. Kromě samotných nástrojů můžete nahrávat také zvuky a smyčky ve virtuálním mixážním pultu.

Všechny nástroje lze upravovat pomocí nejrůznějších efektů. Aplikace funguje jako multifunkční mixážní pult, takže mezi sebou můžete jednotlivé nahrávky libovolně kombinovat, přidávat záznam z mikrofonu nebo další zvuky. GarageBand vám dává téměř neomezené možnosti. 

GarageBand

Jestliže hrajete na skutečné nástroje, není problém je propojit s aplikací a vaši hru jednoduše nahrát a později ji v aplikaci upravit nebo přidat do nové skladby. Funkce Live Loop vám zpřístupní virtuální MIDI kontroler. Jednoduše si nastavíte vlastní zvuky, nástroje, efekty a můžete začít hrát jako opravdový DJ. S aplikací GarageBand můžete začít tvořit kvalitní hudbu i bez nástrojů a vysokých investic. 
 

Stáhnout v App Store

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více