Foťte o třídu lepší fotky s aplikací Spectre Camera!

Foťte o třídu lepší fotky s aplikací Spectre Camera!

Spectre Camera je skvělá aplikace pro každého, kdo rád fotí. Dokáže vám vyladit fotku, aby vypadala a působila co nejlépe. Aplikace pracuje s umělou inteligencí, pomocí které vyprodukuje opravdu krásné fotky. Užívá k tomu dlouhou expozici, a proto se můžete těšit na skvělé záběry vody, ohňostroje, nočního města či obecně na focení při zhoršených světelných podmínkách, což je pro většinu foťáků oříšek. Aplikace ale není jen na focení. Dokáže totiž i upravovat fotografie!

Pokud chcete z fotky něco odstranit či ji nějak vylepšit, Spectre Camera to zvládne. Odstranit můžete například dav, který se vám na fotce nelíbí. Aplikace navíc sama dokáže poznat, co uživatel fotí a danému prostředí se přizpůsobí. Spectre fotí do formátu HEIC a také pozná, zda fotíte s pomocí tripodu neboli trojnožky. Ovládání je velice jednoduché a založené na minimalismu. Ve spodní části displeje je klasicky tlačítko, kterým fotíte. Nad ním můžete sledovat ikonku, které vás upozorní, zda držíte mobil stabilně nebo ne.

V pravém rohu nahoře si můžete nastavit délku expozice a blesk. Nejedná se o nic složitého, ale výsledek je velkolepý. Přesvědčte se sami.

Stáhnout v App Store

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více