Flow by Moleskine – skicák, který máte neustále u sebe

Flow by Moleskine – skicák, který máte neustále u sebe

Moleskine je značka, která jde s dobou a chápe potřeby svých příznivců. Aplikace Flow je tak skvělým nástrojem pro každého kreativce, který si chce kreslit a zapisovat své nápady kdekoliv a kdykoliv. Flow je stav plynutí myšlenek při kreativní práci, a proto není náhodou, že se aplikace jmenuje právě podle tohoto kreativního stavu.

Výběr nástrojů je velice intuitivní, aby se uživatel nemusel zabývat ničím jiným než vlastní myšlenkou. V nabídce je velké množství nástrojů na kreslení, u kterých si můžete vybírat barvu, styl a velikost. Každá psací potřeba si pamatuje svou vlastnost a vy se tak nemusíte neustále prodírat nabídkou barev a stylů. Můžete si zvolit také barvu či vzor nekonečného papíru, od puntíkovaných až po mřížkované. V široké škále si určitě najdete svůj oblíbený. Své dokumenty si můžete pojmenovat a jednoduše uložit do tematických sbírek.

V zápiscích či kresbách budete mít pořádek a své sbírky myšlenek tak máte neustále u sebe a můžete se na ně kdykoliv podívat. Flow je zkrátka skvělá aplikace, kterou stojí za to mít. O její výjimečnosti svědčí i fakt, že získala cenu Apple Design Award.

Stáhnout v App Store

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více