Drafts 5 – všechny vaše poznámky na jednom místě

Drafts 5 – všechny vaše poznámky na jednom místě

Aplikace Drafts 5 je jednoduchá aplikace pro psaní rychlých poznámek. Současně slouží také k jejich následnému sdílení a organizaci. Jde vlastně o textový editor a archiv v jednom. Kromě toho, že můžete poznámky psát klasicky pomocí klávesnice, lze je také hlasem nadiktovat přímo do aplikace. Drafts je kompatibilní a připravená také na propojení se Siri. 

Veškeré poznámky jde jednoduše kopírovat, sdílet nebo otevírat v dalších aplikacích. Všechny vaše texty můžete následně organizovat ve složkách, přidávat jim tagy a značky, abyste se ve svém archivu nikdy neztratili. Texty můžete individuálně upravovat, není tak problém pozměnit font poznámek, velikost písma, mezery mezi řádky apod. Všechno důležité si můžete nastavit přesně podle svých představ. Jsou to přece vaše poznámky.

Drafts 5 si oblíbí všichni, kteří mají spoustu myšlenek, které za okamžik zase zapomenout. Poznamenejte si ty nejdůležitější nápady rychle a jednoduše. Poznámky se vám uloží a jejich následné využití můžete nechat na později. Nenechte si uniknout zajímavé nápady a organizujte své poznámky a úkoly v aplikaci Drafts 5.

Stáhnout v App Store

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více