Díky Shazamu můžete získat Apple Music na půl roku

Díky Shazamu můžete získat Apple Music na půl roku

Pokud patříte mezi ty, kteří si vyzkoušeli Apple Music na půl roku, můžete jen závidět novým uživatelům, kteří dostanou Apple Music zdarma na celý půlrok. Model se zkušební dobou zdarma zřejmě funguje. Tři měsíce jsou dost dlouhá doba na to, aby se uživatelé sžili s novou platformou a po uplynutí zkušební doby se jim ji špatně opouštělo. Tento proces teď Apple ještě posílí díky půlročnímu členství zdarma. Bohužel je možnost dostupná pouze pro americké, britské a kanadské Apple ID.

Šestiměsíční bezplatný poslech spustila firma jako vánoční a propagační akci pro službu Shazam, která patří Applu. Jedinečnou nabídku totiž nedostanete nikde jinde než právě v aplikaci Shazam.

Shazam je užitečná aplikace pro rozpoznávání hudby. Jednoduše necháte mobil zaposlouchat a on vám napíše, jaká píseň zrovna hraje. Během několika málo vteřin tak rozpoznáte téměř jakoukoliv skladbu. Aplikace má také skvělou aplikaci pro Apple Watch, díky které můžete rozpoznávat hudbu kdekoliv, a to bez potřeby vytahování telefonu z kapsy. Shazam je zároveň integrován do Siri, takže pokud se zeptáte, co právě hraje, Siri vám díky Shazamu odpoví.

Jelikož se aplikace propojuje s hudebními službami, můžete si přidávat rozpoznané skladby rovnou do vaší hudební knihovny nebo playlistu. Díky aplikaci můžete také objevovat populární hudbu mezi dalšími uživateli a mnoho dalšího.

Uživatelé z Kanady, USA a Spojeného království získávají další výhodu oproti okolnímu světu. Pokud navštíví svou Shazam knihovnu, mohou klepnout na možnost otevření skladby v Apple Music, a právě toto klepnutí vás dostane k nabídce 6 měsíců poslechu zdarma. Stačí tedy otevřít aplikaci, identifikovat skladbu a pak ji zkusit otevřít v Apple Music. Bohužel, pokud chcete bezplatné členství využít, budete muset mít americké, britské nebo kanadské Apple ID.

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více