Díky aplikaci TripAdvisor najdete vždy ten nejlepší podnik široko daleko

Díky aplikaci TripAdvisor najdete vždy ten nejlepší podnik široko daleko

TripAdvisor je všestranný rádce, který vám na základě uživatelských recenzí pomůže najít to nejlepší ubytování nebo restauraci kdekoliv na světě. Aplikace vám pomůže naplánovat váš výlet do posledního detailu

Všechny podniky v požadované destinaci si můžete seřadit dle hodnocení nebo ceny a přidat si je do svého seznamu. Vybrané lokace pak vidíte na mapě, takže není problém je bez problémů najít pomocí GPS navigace.

A není to pouze o dobrém jídle a ubytování. TripAdvisor vám přehledně seřadí a doporučí také oblíbené aktivity v dané lokalitě. Jednoduše tak vyhledáte nejznámější památky, muzea, výstavy a festivaly, které můžete začlenit do vašeho programu. Kromě toho nabízí aplikace srovnávač cen letenek, takže není problém naplánovat dovolenou do posledního detailu. Vstupenky a rezervace můžete jednoduše vyřídit přímo v aplikaci. Cestování nebylo nikdy jednodušší.

Responsive

Po dovolené můžete všechny vaše zážitky a navštívené podniky ohodnotit a pomoci tak dalším uživatelům při výběru těch nejlepších a nejzajímavějších míst, které stojí za navštívení. 
 

Stáhnout v App Store

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více