„Bojuj nebo umři!“ v mobilní verzi profláklé bojovky Fortnite

„Bojuj nebo umři!“ v mobilní verzi profláklé bojovky Fortnite

Staňte se jedním ze 100 hráčů, kteří bojují o přežití! Při boji o svůj život nebudete postrádat napětí ani adrenalin.

Na mapě je s vámi dalších 99 hráčů, kteří mají stejný cíl jako vy. Snaží se přežít a pozabíjet co nejvíce protihráčů buďto na vlastní pěst nebo tak, že se spiknou s ostatními. Týmová hra může být o to zajímavější. Obecně platí, že čím více je tým sehraný, tím větší má šanci na výhru, proto se nebojte spolupracovat. Hra má čtyři fáze, přičemž v každé budete mít jiný úkol. První fáze je před začátkem hry, další v létajícím autobuse, poté nastává padající fáze a fáze bouře. Pro přežití je důležitá obrana. Proto se snažte sbírat zbraně, které najdete na zemi, v truhle či je vezměte mrtvému protihráči.

Zbraní je ve hře spousta. Ať už se jedná o zbraň na dálku, jakou je revolver, odstřelovací puška či raketomet, nebo zbraň na blízko, kterou může být meč, sekyra či palcát. Každá z nich vám může zachránit život. Užitečná je také stavba budov a krytů, při které máte na výběr ze tří materiálů. Ve Fortnite se rozlišuje 7 úrovní tříd kvality předmětů. Seřazeno od nejhorších k nejlepším to jsou třídy: Handmade, Common, Uncommon, Rare, Epic, Legendary a Mythic.

Vybrat si můžete také své povolání z nabídky. K mání je Constructor, Ninja, Outlander nebo Soldier. Tak co? Kým budete vy?

Stáhnout v App Store

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více