Boj o přežití ve hře PUBG

Boj o přežití ve hře PUBG

Jeden ostrov, sto hráčů, boj o přežití a dva důležité úkoly: nenechat se zabít a zbavit se všech ostatních. Tak zní krédo hry Player Unknown´s Battlegrounds neboli PUBG.

Sto hráčů se vydá společně do bitvy, ze které může vyváznout jen jediný vítěz. Pokud ale mají účastníci týmového ducha, můžou vyhrát až 4 hráči

Začíná se výskokem z letadla a přistáním poblíž vesnice, kde prozkoumáte domy a snažíte se získat základní vybavení, jako je např. vesta, helma nebo zbraně. Začínáte totiž s holými pěstmi a je na každém, kam až se dostane a co všechno dokáže získat. Mapa ostrova je velká a nepřátelé můžou být kdekoliv. Jak ale hra postupuje, území se zmenšuje a závěrečná bitva se odehrává na úzkém území. Jedna hra trvá přibližně půl hodiny.

Záleží ale jen na vás, jak dlouho se ve hře udržíte. Pro každého hráče je zpočátku důležité, aby se naučil pohybovat a poté, co si sežene zbraň, také střílet. Určitě si však nevypínejte zvuk, protože ten je ve hře velice důležitý. Podle něj poznáte, jestli se k vám někdo blíží, uslyšíte střelbu a často vám může sluch zachránit život. Ve hře je možné zakoupit si oblečení. To je ale jen estetickým doplňkem, aby měli všichni hráči vyrovnané podmínky. Hra je férová, vzrušující a napínavá.

Stáhnout v App Store

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více