Billiard s přáteli nabízí aplikace 8 Ball Pool

Billiard s přáteli nabízí aplikace 8 Ball Pool

Billiard všichni známe. Hraje se s šestnácti barevnými koulemi, které se hráči snaží dostat do šesti jamek. Svou oblíbenost si tato hra drží již od 16. století a nyní si ji můžeme zahrát s kamarády online v aplikaci 8 Ball Pool.

Po spuštění hry dostaneme možnost hrát jako host nebo se můžeme přihlásit přes Facebook a propojit se tak s přáteli, kteří budou našimi soupeři. Ovládání tága je velice snadné. Stačí tágo nasměrovat tak, jak potřebujeme a vlevo na obrazovce určit sílu, jakou si přejeme do tahu vložit. A můžeme hrát! Jediné, co je k tomu zapotřebí, je připojení k internetu, abychom mohli být ve spojení s dalšími hráči.

Pravidla hry jsou jednoduchá. První hráč má za úkol rozstřelit koule poskládané do tvaru trojúhelníku. K tahům je určená bílá koule, kterou vyžívají oba hráči. Po rozstřelení se určí, kdo má jaký typ (plné či pruhované) a to tak, že typ koule, která spadne jako první do jamky, je přidělena hráči, který ji tam šťuchnul. Dále se hráč snaží dostat všechny své koule do jamek a když se mu to povede, zbude už jen koule černá, kterou musí dostat do protilehlé jamky, než do které spadla jeho poslední trefa. Pokud se během hry dostane do jamky bílá koule, druhý hráč si může určit její pozici při dalším tahu. Horším případem je ten, kdy do jamky spadne černá koule. V tu chvíli hra končí.

Stáhnout v App Store

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více