Aplikace WhatsApp vypustí očekávanou novinku

Aplikace WhatsApp vypustí očekávanou novinku

Jelikož si WhatsApp stáhnete na téměř jakékoliv zařízení, těší se ve světě velké oblibě. Díky tomu, že spáruje vaše telefonní kontakty s uživatelskými účty, můžete jednoduše vyhledávat přátele, kteří aplikaci používají a máte je uložené ve svém adresáři. Bez problémů tak můžete komunikovat s lidmi, kteří např. nepoužívají Facebook nebo chcete udržet svou komunikaci v bezpečí. Právě aspekt bezpečné komunikace je jednou z velkých výhod WhatsAppu.

Vývojáři konečně vyslyšeli prosby mnohých uživatelů a chystají se přidat do aplikace Dark Mode. Ten si komunita dlouhé měsíce přála a po dlouhém vývoji pomalu směřuje k uveřejnění. Podle vývojářů je již Dark Mode kompletně hotový a vydání na iOS a Android by mělo přijít každou chvíli. Pokud článek čtete se zpožděním, je možné, že už vyšla aktualizace, která by v sobě měla nový Dark Mode obsahovat.

Ptáte se proč? K čemu Dark Mode slouží a v čem je lepší? Největší přínos má tato funkce pro majitele telefonů s OLED displejem. Díky tomu, že je Dark Mode černý, nemusí telefon vykreslovat tolik barev a baterie se tolik nevybíjí. Pro uživatele s LCD displejem je to spíše designová funkce, každopádně i oni mohou ocenit Dark Mode při používání aplikace ve tmě. Černá barva je totiž pro oči mnohem přijatelnější než světlé barvy s vysokým jasem, takže v noci ušetříte nejen baterii, ale také své oči.

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více