Aplikace Streaks vám pomůže splnit všechny vaše cíle

Aplikace Streaks vám pomůže splnit všechny vaše cíle

Díky aplikaci Streaks nebude dodržování vašich návyků a plnění předsevzatých cílů žádný problém. Aplikace vám umožní nastavit si denní cíle a mapovat, jak se vám je daří dodržovat. Chcete snížit počet vykouřených cigaret? Zaznamenávejte si je do aplikace a na konci dne vyhodnoťte, jak se vám daří kouření omezit. Nebo chcete věnovat delší čas péči o vaše zuby? Spusťte časovač a měřte čas, který hygieně věnujete.

Streaks vám bude připomínat úkoly, které jste ještě nesplnili. Pokud si nastavíte, že se každý den půjdete proběhnout, aplikace vás upozorní na to, že jste ještě běhat nebyli a měli byste vyrazit. Stejně jako pozitivní návyky můžete mapovat také ty negativní. Jednoduše tak můžete zlozvyky analyzovat a vyhodnocovat, jak se vám jejich omezování daří.

Aplikace Streaks

Vzhled aplikace si můžete nastavit přesně podle sebe. Vybrat si můžete z více než 500 ikon pro jednotlivé úkoly. Pokud máte dlouhodobější cíle, není problém si nastavit automatické opakování úkolu. Máte tak jistotu, že vám aplikace každý den připomene, co byste měli udělat. Zbytek už je pouze na vás. Změňte své návyky s aplikací Streaks.

Stáhnout v App Store

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více