Aplikace Prisma promění vaše fotografie v umělecká díla

Aplikace Prisma promění vaše fotografie v umělecká díla

Prisma je kvalitní editor fotografií, díky kterému můžete fotky z vašeho mobilu proměnit v nádherné malby. Aplikace vám nabídne hned několik autorských stylů, do kterých můžete fotky upravovat. Fotky tak budou vypadat, jako by je vytvořil jeden z velikánů, jako je například Picasso, Munch nebo Salvador Dalí. A to není ani zdaleka všechno.

Knihovna efektů obsahuje více než 300 uměleckých stylů, které můžete na své fotografie použít. Aplikace se neustále vyvíjí a každý den přibývají nové styly a filtry, díky tomu máte jistotu, že vaše fotky budou vždy naprosto unikátní.

Své výtvory můžete snadno sdílet s rozsáhlou komunitou a čerpat inspiraci od dalších tvůrců. Sledujte oblíbené tvůrce, objevujte nové styly nebo chatujte s přáteli a sdílejte spolu své zážitky, fotky a nové poznatky.

Kromě toho, že aplikace aplikuje na vaše výtvory umělecké filtry, umožňuje vám také upravovat ostrost fotek, jas, kontrast a mnohé další nastavení. Máte tak nad fotkou naprostou kontrolu. Staňte se částí komunity umělců a přeměňte své fotografie v opravdová umělecká díla.

Stáhnout v App Store

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více