Aplikace Google Maps vám pomůže najít vše, co hledáte

Aplikace Google Maps vám pomůže najít vše, co hledáte

Google Maps vám zpřístupní mapy celého světa a spolehlivou navigaci v jednom. Mapy obsahují více než 220 zemí napříč celým světem. Kromě toho mapy disponují obrovskou databází podniků, restaurací a hotelů. Pokud tedy hledáte něco konkrétního, není nic jednoduššího než zadat název podniku do aplikace a nechat se navigovat až na místo určení. 

Díky aplikaci víte, jaká je současná dopravní situace, takže svou trasu můžete přizpůsobit okolním vlivům. Mapy vám navrhnou ideální trasu podle toho, jakým dopravním prostředkem jste se rozhodli cestovat. V případě, že se rozhodnete pro veřejnou dopravu, aplikace vám zobrazí aktuální jízdní řády. Cestování nikdy nebylo jednodušší.

Google Maps

Pokud zrovna nemáte přístup k internetu, rozhodně oceníte offline mapy, které vám pomohou s orientací i v případě, že nemáte mobilní data. Díky silné komunitě uživatelů si můžete prohlížet uživatelské recenze a fotografie z míst, o které máte zájem. Orientace v reálném místě je pak mnohem jednodušší, jelikož víte, jak místo a jeho nejbližší okolí vypadá. Neztraťte se ve světě s Google Maps.
 

Stáhnout v App Store

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více