Analyzujte své sportovní výkony s aplikací Strava

Analyzujte své sportovní výkony s aplikací Strava

Aplikace Strava vám umožní detailně sledovat veškeré vaše sportovní aktivity. Díky výsledkům a grafům, které po tréninku získáte jste schopní analyzovat vaši formu a upravovat trénink tak, abyste dosáhli těch nejlepších výsledků. Strava díky GPS mapuje vaši polohu a spolehlivě vyhodnocuje, jak rychle jste se pohybovali, jaké úseky byli náročnější, kolik jste spálili kalorií a mnoho dalšího.

Strava navíc obsahuje množství tras a tréninkových plánů, které můžete vyzkoušet a posouvat tak své sportovní limity. Své výsledky navíc můžete sdílet s přáteli a komunitou. Všichni tak uvidí, jak se v průběhu času zlepšujete a vy budete mít důkaz o tom, že se tréninky vyplácí.

Strava

Svou oblíbenou trasu můžete sdílet s dalšími sportovci a případně ji doplnit o fotografii. Podělte se o svá oblíbená místa se světem. Aplikace nekončí pouze u běhání a cyklistiky, využít ji můžete také při plavání, turistice nebo tréninku v posilovně, využití je opravdu hodně. Začněte své sportovní aktivity analyzovat a zlepšujte se spolu s obrovskou komunitou uživatelů.

Stáhnout v App Store

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více