Airmail – spolehlivý emailový klient pro vaše iOS zařízení

Airmail – spolehlivý emailový klient pro vaše iOS zařízení

Pokud vám nevyhovuje klasický e-mailový klient, rozhodně vyzkoušejte aplikaci Airmail. Poskytne vám desítky funkcí, které vám usnadní práci s vaší emailovou korespondencí. Aplikace je designována tak, aby byla kompatibilní s nejnovějšími generacemi iOS, takže podporuje všechny nové funkce a vylepšení. Airmail přesouvá všechny funkce počítačových emailových klientů do vašeho telefonu.

Klient je kompatibilní s většinou běžně používaných emailových systémů, můžete tak jednoduše používat Gmail, Yahoo, Outlook nebo systémy, které využívají IMAP a POP3. Airmail je kompatibilní s Apple Watch, takže se vám každý nový email zobrazí přímo na vašich hodinkách.

V aplikaci si můžete nastavit množství podpisů, které se budou automaticky vyplňovat do vaší korespondence. Kromě toho nabízí aplikace možnost jednoduchého vyhledávání konkrétních výrazů ve vaší poště. Funkcí je nepočítaně a aplikace umí všechno, co klasické desktopové emailové klienty. S jedním rozdílem. Airmail funguje ve vašem telefonu, takže máte svého poštovního klienta s sebou, ať už jste kdekoliv na světě.

Stáhnout v App Store

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více