Adobe přichází s revoluční funkcí pro Photoshop na iPad

Adobe přichází s revoluční funkcí pro Photoshop na iPad

Nástroj Select Subject zjednodušuje detailní výběr komplexních částí obrázků na vašem iPadu. Díky novému nástroji tak bude mnohem jednodušší vybírat konkrétní detaily a dále s nimi pracovat. Uživatele desktopové varianty mohou nástroj používat již od minulého roku. Od listopadu 2019 je funkce dostupná i pro iPad verzi Photoshopu.

Select Subject využívá strojového učení a umělou inteligenci Adobe Sensei. Díky tomuto spojení poskytuje aplikace stejnou úroveň preciznosti jako její desktopová verze. Umělá inteligence a postupné strojové učení vám tak umožní velice rychle a efektivně pracovat i s těmi nejmenšími detaily. Pokud tak potřebujete ořezat pozadí v okolí vlasů, aplikace vytvoří selekci a další algoritmus odstraní přebytečné části. Práce s fotografií je tak jednodušší než kdykoliv dřív.

Adobe Photoshop na iPad

Přestože je nástroj velice efektivní a propracovaný, samotná společnost Adobe upozorňuje na to, že se nehodí na každou práci. Pokud chcete docílit opravdu profesionálního výsledku, budete stále potřebovat i další nástroje. Každopádně Select Subject značně zjednodušuje základní práci a vývojáři chystají další vylepšení a optimalizace pro nejlepší možné výsledky.

Adobe Photoshop - Vrstvy

Kromě implementace nového nástroje se upravilo také UI aplikace a zlepšil se výkon Cloudu při práci s dokumenty s větší velikostí. Napište nám do komentářů, zda aplikaci Photoshop na svém iPadu nebo iPhonu používáte a jak jste spokojeni.

Komentáře

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více